Front Beach House With Large Pool
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Front Beach House With Large Pool tilbyder en indkvartering med en privat pool og et tekøkken. Der tilbydes en terrasse med udsigt over have.
Indkvarteringen er 5 km fra Talara lufthavn og 7 km fra Mirador Cristo Petrolero. Villaen er placeret 44 km fra Los Órganos og kun 1 km fra centrum af Milla 7.
Gæsterne kan nyde haven udsigt fra deres værelser. Villaen består af 2 badeværelser.
Lufthavn ligger 10 minutters kørsel væk.
- Lokale seværdigheder
- Istituto Superior Tecnologico Luciano Castillo Colonna4,6 km
- Lufthavne
- Talara Lufthavn6 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Kæledyr tilladt
På værelset
- Terrasse
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Front Beach House With Large Pool villa?
Gæster på Front Beach House With Large Pool villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Talara fra Front Beach House With Large Pool villa?
Der er 5 km mellem Talara og Front Beach House With Large Pool villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Front Beach House With Large Pool villa?
Du kan bo på Front Beach House With Large Pool villa med dit kæledyr.